Lord of Battles Dřevěný Daito Bokken cvičný samurajský

Doporučená nabídka Outfit4Events

Skladem • 1 varianta103 Kč94 % • 2 117 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

• , zakoupeno v Outfit4Events

• Ze dřeva
    • Váha
    • Délka
    • Malé nedokonalosti z výroby, ale nic nápadného

Trochu mě překvapila tloušťka rukojeti, ale rychle jsem si přivykl a je to velmi pohodlné. Trochu mě překvapilo pár menších nedokonalostí z výroby, ale jsou nenápadné a rozhodně nijak nejsou znát při používání. Za tuto cenu je to skvělé.

Dřevěný Daito Bokken cvičný samurajský meč 40" meč Bokken správné velikosti Ideální pro cvičení nebo kostýmové požití Vyroben přírodního tvrdého dřeva eukalyptu s tupou špičkou Hladká dřevěná rukojeť Dodávka včetně dřevěné tsuby a gumového kroužku Celková délka 99cm Délka čepele 72cm Hmotnost 560 g Bez záruky na zlomení. Kvalitní značkový výrobek od Lord Of Battles®

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Outfit4Events